| sebyHVA a întrebat:

Cand laptopul este bagat in priza cand dau cu mouseul intr-un punct fuge in alt punct. Cand am telefonul la incarcat nu pot sa umblu ca la fel se apasa in alte puncte, la fel si tableta. Televizorul se aprinde si se stinge singur iar cand apas pe telecomanda de ex. pe programul 3 se da pe alt program.
Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| maryblog a răspuns:

Pe la priza e ceva asa ca trebuie sa cauti un electrician sa rezolve problema.

3 răspunsuri:
| IAMKENNETH a răspuns:

O problema pe care ne-o spui ca sa te lauzi ca ai laptop si tableta si tel si tv laughing no in fine, poate e ceva de la priza. sau poate dracu deghizat cum a zis cristidinbucuresti