| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
cand lucrez cu laptopul as vrea sa pot sa ii inchid clapeta fara sa ii dau shut down sau hibernate. sa cobor de tot clapeta si sa ramana pornit fara sa se aprinda avariile. daca am o lucrare in word de exemplu, si vreau sa inchid laptopul fara sa o salvez dau hibernate si cand redeschid calculatorul o gasesc la fel. cum pot sa fac sa nu dau nici hibernate, sa inchid normal si sa o gasesc la fel?
multumesc!

Răspuns Câştigător
| jeek0 a răspuns:

Win 7 ai asa start/control panel/ power options/alegi un plain setting pe care il vei folosi dai change si schimbi de acolo - put computer to sleep / never. poti da la toate never