| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Când puteti ajuta cu o problema? Cand ma suna cineva nu imi apare numele sau tasta sa raspund.Am dat la *#30# si imi zice ca am ID activat.Am observat acum ca trebuie sa apas la contacte si imi apare 3 butoane :1. Tastura activa cu sunet 2.reveniti in apelul in curs 3.adaugati un apel.Nu stiu ce sa îi fac.

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Id Activat inseamna ca te vad ceilalti nu ca vezi tu neaparat cand te suna ei cu numar ascuns. Acum cred ca ceea ce ai tu depinde de locul unde ai tu stocate contactele in telefon.
Adica cand cineva te suna iti apare ca si cum nu ar fi in lista ta de contacte. Ca sa investighezi dai pe apeluri -> vezi daca iti apare nr sau numele persoanei. Daca iti apare nr inseamna ca toata treaba este din agenda.

Răspuns utilizator avertizat