| MX_Em_1999 a întrebat:

Cand vreau sa instalez/actualizez o aplicatie pe mobil de pe magazin play imi arata in bara de notificari cum ca aceasta e pauzata, am resetat telefonul la configurarile din fabrica si tot mi le pauzeaza, am un Allview viper v2 i. Cum pot sa rezolv aceasta problema?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca pe rand pasii de mai jos: https://support.google.com/......er/6241347

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca intre semnul intrebarii si "hl=ro." este pauza. S-o stergi. Nu ma lasa sa postez altfel.

| MadHOuse a răspuns:

Nu mai cumpara telefone de la Allview...
Ai putea sa incerci sa stergi cache si datele.

| MX_Em_1999 explică (pentru MadHOuse):

Vrei sa spui ca e din cauza telefonului?

| MadHOuse a răspuns (pentru MX_Em_1999):

E din cauza sistemului-Android plin de bugur(erori)i, vezi daca ai actualizari disponibile pentru telefon.