| SkyDragon a întrebat:

Care casti credeti ca sunt mai bune, castile de la Monster Beats By Dr. Dre sau cele de la Sony? -Argumentati. Dau funda! [Eu cred ca cele de la Dr. Dre sunt mai tari dar, ma sacaie un prieten cu cele de la Sony si am zis sa vedem care are dreptate. :d]

Răspuns Câştigător
| DeKoniec a răspuns:

Cele de la Dr. Dre, dar lumea este impotriva lor datorita pretului exagerat.
Daca vrei calitate de nota 10 cumpara Beats la 7-8 mil
Daca vrei calitate de nota 8 cumpara Sony la 2-3 mil.
Asta este diferenta, un pret exagerat.
Sper ca te-am ajutat

17 răspunsuri:
| 999bianca a răspuns:

Si eu cred ca tot cele de la Sony sunt mai bunebig grin

| SkyDragon explică (pentru 999bianca):

Imi poti spune de ce? big grin
Mersi pentru parere. happy

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Dupa parerea mea nici una nici al nu au claritte extraordinara si daca vei ave ocazia sa cumperi casti cu magnetit in ele o s-a cam intelegi ce vreau sa zic. Acum sunetul consta in redare si astfel daca iti iei un player flac vei vede exact ce inseamna claritatea in boxe.
Sony pe audio este undeva cu ratingul la 7
Monster beats este undeva pe la opt si o sa tot mai apara. In principal conteaza si pentru ce le ei, ca sa anuleze sunetele exterioare, pentru efectul de bass, pentru efectul stereo si fiecare au o anumita frecventa audio pentru acestea si un anumit design.

| 999bianca a răspuns (pentru SkyDragon):

Eu am avut si si..si Sony avea claritate mai bunahappy

| SkyDragon explică (pentru MeConstantine):

Eu, personal, am Sony, se aud bine recunos dar, tot pe cele de la Dr. Dre le sustin in fata prietenului meu. Multumesc de raspuns. :d

| 00DaLLy00 a răspuns:

Parerea mea e ca Dr Dre sunt mult mai bune, chiar daca pretul e mai mare, calitatea e mult superioara.

| MeConstantine a răspuns (pentru SkyDragon):

Eu am bass booster casti de la Philips si le-am luat asa pentru ca ascult drum and base, cum ziceam conteaza si pentru ce le iei happy

| SkyDragon explică (pentru 999bianca):

Aha. mersi.big grin

| 999bianca a răspuns (pentru SkyDragon):

Nu ai pentru cehappy

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Monster Beans vs Sony
Sony castiga pentru ca e mult mai avantajos la pret in plus calitatea dintre cele 2 sunt la fel
funda big grin

| SkyDragon explică (pentru DeKoniec):

Ce voiam sa aud, mersi de ajutor.
:d

| DeKoniec a răspuns (pentru SkyDragon):

Nu ai pentru ce, si mai vreau sa adaug daca nu te superi, : Niciodata nu vei gasi casti Sony de nota 10, ca se aude super bine pe langa castile bunicii, si gata sunt cele mai bune ..ehh..multa lume nu a probat castile beats. Dar sunt atatea confirmari cum ca Beats sunt singurele casti la ora ascuala care te pot face cu adevarat sa scoti un "WOW".
Ai vazut ca cei care fac dubstep, dj, videoclipurile ca a celor de la : Black eyed peas, David Guetta, Kid Cudi, Lil wayne... exista castile beats. Asta ca sunt cele mai bune, dar nu si le permit oricine happy
Succes!

| SkyDragon explică (pentru DeKoniec):

Nu ma supar de loc pentru adaugare ba chiar ma bucur si sunt de aceiasi parere. Apropo felicitari ca esti campionul ( sau campioana ) zilei. ^^

| DeKoniec a răspuns (pentru SkyDragon):

Multumesc tongue Sunt campionwinking

| SkyDragon explică (pentru DeKoniec):

Ok, bine de stiut. laughing Mersi si felicitari inca odata.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raportat la pret cele Sony sunt mai bune.
Diferentele nu sunt mari, sa fim seriosi, daca te leaga la ochi si te pune sa asculti cu ambele casti 10 melodii, nu ai face diferenta de cel putin 3 ori.Si te gandesti ca cele Monster Beats sunt de doua ori mai scumpe.