| mitika12 a întrebat:

Buna,care este diferenta dintre playstation 2 fat si playstation 2 slim in afara de marime, adica este diferita grafica sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

La cel slim sursa de putere a fost mutata in exterior, are procesor un pic mai bun, consuma mai putina putere dar nu i se poate monta un harddisk

1 răspuns:
| Dismally a răspuns:

Nu este nici o diferenta la grafica. Cele slim sun mai noi si teoretic ar trebui sa te tina mai mult lentila. La modelele cele mai noi, spre exemplu SCPH 90004 este posibil sa ai probleme cu modarea, in caz ca vrei sa il modezi.