| alinusssbogdan a întrebat:

Buna care ma ajutati cu ceva aplicatii frumoase pentru iphone 5s
ceva utile jocuri orice

2 răspunsuri:
| tinka1 a răspuns:

Ca jocuri poti sa iti descarci flappy bird( dar a fost sters din app store ) asa ca a aparut ceva asemanator flap bird flap ( interesant si poti alege greu sau usor ), bubble explode, smash hit, real speed.Tot programa interesanta este AppZapp aici iti arata oferte, iti alegi categoria si iti arata oferte, reduceri sau ceva nou, ceva care a costat acum e gratuit pe cateva ore sau zile, sau daca esti elev e buna programa my script calculator, google translate...