| bilboo a întrebat:

Buna care stie cum sa adaug un prieten pe facebook dupa ce l`am sters din lista de prieteni plzzz

9 răspunsuri:
| bilboo explică:

Ok am inteles dar cand sa il caut nu il gaseste nicicum intelegeti pur si simplu nu ii gaseste profilul

| Hachimytza619Akita a răspuns:

Buna poate te pot ajuta eu...

1. dai acolo unde scrie contul meu
2.preferinte de confidentialitate
3.liste de blocare
4. editeazati listele
5.sunt acolo niste chesti"nume" si "email"
6.mai jos iti apar prieteni care sunt blocati de tine
7.dai deblocheaza dupa aia confirma
8.il cauti si ii dai adauga prieten
9.si dai send request.
10. Sper ca te-am ajutat?
11. FUNDA?

| Hachimytza619Akita a răspuns:

Sau scrii numele lui si dai adauga ca prieten si o sa iti apara o fereastra cu friend request dai acolo si astepti sa iti dea accept!

| Denisa_3637 a răspuns:

Ii trimiti din nou cerere de prietenie :d!

| 3my098 a răspuns:

Dai pe persoana respectiva si ii dai din nou invitatie de prietenie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil l-ai bagat la ignore list.du-te la edit profile.privacy settings. undeva trebuie sa ai o lista cu cei la care le-ai dat ignore

| dadablackcat a răspuns:

Ii dai iar friend.

| Dumitru_Andries_1976 a răspuns:

Am sters o persoana si cum sa o reactivez

| Dumitru_Andries_1976 a răspuns:

Am sters o persoana de pe facebook si nu stiu sa o reactivez cum se procedeaza