| ZuuZyYyYyZ a întrebat:

Buna care stie un program de filmat free care sa vada clar. eu ma joc pe un joc numit metin2 si vreau sa fac un video. sa pun si muzica pe fundal daca se poate va multumesc FUNDA SI VOT va dau PLZZ sa nu fie hyper sau fraps... ca cu ele stiu si nu vad clar.

Răspuns Câştigător
| Irinel123 a răspuns:

1.Downloadeaza fraps ultimate
http://www.solidfiles.com/d/2fb6f/
2.Instaleazal
3.Porneste frapsu si si intra la sectiunea movies si acolo e o mica fereastra in care este scris F9 ala al poti schimba pe ori ce buton de pe tastatrua, si toti schimba locul unde se salveaza daca apesi pe butonus "Change". Dupa ce ai terminat intra in joc, sus in coltul din stanga as niste numere galbene care se tot schimba, dupa ce apesi pe butonu care l-ai ales si numerele se fac rosi (daca asta nu se intamp inseamna ca nu e destul de bun placa video)... film de utilizare aici (nu-i facut de mine )
4. Dupa ce ai filmat intri in Window Movie Maker, la care am facut eu un film de utilizare pe care al puteti vedea daca dati click aici
5.Si dupa aia nu va mai ramane nimi de facut decat sal uploadezi pe YouTube

| TheTh0r a răspuns (pentru Irinel123):

Poti folosi camtasia sa editezi

9 răspunsuri:
| SkyZ0 a răspuns:

Eu folosesc Bandicam e destul de bun poti face videoclipuri si la (720p) il poti lua de aici http://www.bandicam.com/ SUCCES!

| IchigoFullbring a răspuns:

Eu am vegas pro daca vrei descarca-l nu imi stius iteul de unde elam descarcat dar il gasesti usor!

| CCLeaN a răspuns:

Salut! Bandicam big grin

| bcosmin2007 a răspuns:

Fraps vrei si site?

| bcosmin2007 a răspuns:

E bun fraps toti il folosesc si e numai pentru jocuri vrei site?

| bcosmin2007 a răspuns:

Plz funda

| Cristea_Cosmin_1978 a răspuns:

Camtasia

| Melo09 a răspuns:

Eu folosesc Action e destu de bun incearca-l.