| Alyn_Corduneanu_1994 a întrebat:

Buna
Care telefon este mai bun/rezistent si de ce dinte Samsung galaxy s4 black edition sau j5 16?

5 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Eu am un S4 de 3 ani şi jumătate şi nu am avut probleme cu el. Căzături a luat la greu, singura problemă la el este ca s-a spart/curățat(de vopsea) rama. Părerea mea este că dacă ai posibilitatea iați A5 2016. Baftă

| Alyn_Corduneanu_1994 explică (pentru Sarcopt):

Mi.am luat deja un s4 nou. sunt multumit de el. oricum mersiwinking

| BeSmart17 a răspuns:

Eu zic ca j5 2016 deoarece a avut o colega s4 black edition.si odata l.a scapat pe jos si o fost dus..si inainte sa.l scape tot i se bloca.iar j5 am si eu si e foarte bun

| MasterFlo a răspuns:

J5 2016, tate îl are pe J5 2016, iar un prieten avea S4, S4 e mai lent, și de sparge mult mai ușor dar daca vrei un telefon mai bun că astea i-ați J7 happy

| Herculesss a răspuns:

J5 16