| anonimaaiaa a întrebat:

Castile pentru iPhone sunt la fel ca si cele pentru Samsung? Ma refer la mufa.
Multumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Buna seara! Atat Samsung cat si Iphone au jack de 3, 5 pentru casti, deci se potriveste orice casca ce are jack de 3, 5.
Incarcatorul la Samsung este micro usb si nu se potriveste la Iphone

| iAMVi a răspuns:

Probabil este un standard international, majoritatea mufelor sunt Jack de 3.5 mm

| caroline27 a răspuns:

Da, sunt compatibile cele de iPhone la Samsung, și cele de Samsung la iPhone.

| anonimaaiaa explică (pentru caroline27):

Multumesc mult! As mai avea o intrebare. Incarcatoarele sunt la fel?

| caroline27 a răspuns:

Nu, încărcătoarele sunt total diferite. :*