| Alexandra_Maria_1975 a întrebat:

Cat ar costa o imprimantă? Dar un sistem wireless? (adică rutăr).

5 răspunsuri:
| IonutzMariusz a răspuns:

Începând de la 400 lei.

| Alexandra_Maria_1975 explică (pentru IonutzMariusz):

Păi am auzit ca sistemul e vreo 200 de lei, iar imprimanta nu stiu. Ești sigur?

| EneCristian a răspuns:

Depinde de dotari si ce vrei in jur de 450 500 lei sau o iei second hand si Rutar 30 50 lei.

| IonutzMariusz a răspuns (pentru Alexandra_Maria_1975):

Despre ce sistem este vorba?
Imprimată ink-jet http://www.altex.ro/......i-fi-negru
Aceasta se poate conecta fie cu un cablu dintr-un router fie prin wireless
Cel mai ieftin router http://www.altex.ro/router-wireless-tp-link-tl-wr740n-150mbps-wan-lan-alb
Dar eu nu prea aș face o investiție pentru asemenea imprimată ținând cont că are 6 cartușe în exploatare, este 76 lei per cartuș (față de 50 lei de una clasică), numai 456 lei pentru cartușe, deci dacă nu ai un business nu se merită astfel de imprimată acasă.

| Divy a răspuns:

Aoleo eu am văzut router cu 2 antene pentru prețul de 70 de lei (ceea ce înseamnă acoperire mai mare) doar că ni e TP-link.

Și imprimate găsești la un preț mai accesibil 200-300 ar fi cam minim pentru asta, dar depinde cu ce vrei să fie.