| Ana00005 a întrebat:

Buna, cat costa in general repararea la o camera foto Panasonic DC-FZ82? Vreau sa o cumpar de la cineva fara garantie si as vrea sa stiu cat o sa ma coste ca sa o repar daca se strica. Multumesc

2 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

Depinde de defectiune. Poate fi de la cativa zeci de lei si pana la depasirea valorii camerei. Ar fi bine sa ai grija de el.

| tony30000 a răspuns:

Nu merita s-o repari! Poti sa te axezi si pe alt model.sau daca chiar vrei modelul ala ia-o noua, daca numai gasesti la altcineva!