| anonim_4396 a întrebat:

Cauta cineva un Website-Builder?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spam.

| kb9 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu, nu e spam! A trecut prin filtrul tpu.ro, voiam doar sa stiu daca vrea cineva sa-i fac un website!

| darrio2007 a răspuns (pentru kb9):

Filtrul acela sunt utilizatorii TPU.

| kb9 a răspuns (pentru darrio2007):

Defineste spam

| JicaContra a răspuns (pentru kb9):

Spam = iti faci reclama, aici nu e olx sa iti oferi serviciile
iar eu ti-am spus ca, daca am nevoie, DEJA am gasit unul

| kb9 a răspuns (pentru JicaContra):

Wix nu e compelet gratuit(e, dar isi baga logo-urile), din cate vad darrio2007 si JicaContra sunt unul si acelasi, nu imi fac reclama, fac asta din pasiune si nu pentru bani + voiam doar sa stiu daca are cineva probleme! ASTA NU-I RECLAMA!

| darrio2007 a răspuns (pentru kb9):

Să mori tu că eu sunt unul si acelasi cu Jica? Dacă te vorcontrazice incă vreo douăzeci, tot asa vei spune?
Eu am doar un singur cont, de mai bine de 10 ani, cel de pe care iti scriu. Nu face acuze fără să poti dovedi.

| JicaContra a răspuns (pentru kb9):

Wix este complet gratuit atat timp cat suporti reclama de la ei

trebuia sa spui CLAR ce vrei in legatura cu web builderul, altfel ideea promovata de tine e pur reclama pentru serviciile tale, nimeni nu s-a gandit la altceva, de unde si confuzia TA ca noi suntem aceeasi persoana, nu draga, eu si darrio suntem NUMAI cei care au catadixit sa raspunda la o intrebare de genul asta

| Violleta2022 a răspuns:

Gaseste profesionisti seriosi pe site-urile porfesionale de mai jos:
www.upwork.com
www.freelancer.com

| JicaContra a răspuns:

Am gasit unul www.wix.com

| kb9 a răspuns (pentru JicaContra):

Prin Website-Builder, ma refeream la mine.