| neymar94 a întrebat:

Cautpe cineva care se pricepe la telefoane!
Am un telefon Google Nexus 4, cumparat nou de ceva timp si de cateva zile m-ma gandit sa fac hot-spot sa pot ava internet de pe tel pe netbook insa nu imi merge.Imi detecteaza reteaua scriu parola sa ma conectez, se conecteaza dar imi apare fara conexiune la internet... vreo idee? Din ce cauza?(am incercat si la un laptop si tot la fel imi apare)...e un telef destul de bun, de ce nu ar merge?

4 răspunsuri:
| AdyBoy a răspuns:

Inainte de a deschide hotspotul porneste conexiunea la date

| neymar94 explică (pentru AdyBoy):

Am deschisa conexiunea...imi detecteaza netbookul reteaua dar nu mi se conecteaza, imi da eroare

| AdyBoy a răspuns (pentru neymar94):

Ce eroare? detaliaza putin, ce scrie?

| neymar94 explică (pentru AdyBoy):

Pai imediat ce imi apare reteaua la netbook,intru, scriu parola insa nu mi se conecteaza(reteaua de jos imi apare nu ca un calc normal, ci cu un semnul exclamarii), imi spunea ceva de genul ca reteaua e incarcata, ceva conexiuni de siguranta.