| MyMindRules a întrebat:

Ce ati alege dintre :Samsung Galaxy i9000, Samsung Galaxy S i9001 Plus? De ce?

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Galaxy s plus...e cu 40% mai rapid decat galaxy s

| TrustStyle a răspuns:

Normal ca as alege Samsung galaxy s plus.pentru ca are cu 2-3 mai multe update.in rest arata la felbig grin si au acelasi pret.aa si s plus are androi 2.3 gingerbread pe cand cel normal.S are 2.2.dar prind upgrade se face 2.3...eu as alege telefonul pe care il am Samsung galaxy note -the best; x

| cam93 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt aproape la fel au cam aceleasi chestii numai ca Samsung galaxy S i9001 plus este mai nou modelul.sincer ambele is ft bune