| AncutssaM a întrebat:

Ce ati alege intre Samsung Galaxy Note si Iphone4? As vrea si cateva argumente pro si contra la fiecare dintrele ele. Funda

Răspuns Câştigător
| AnimeGirl3496 a răspuns:

As alege Samsung Galaxy Note.
-ai posibilitatea sa alegi dintre o multime de aplicatii gratuite care sunt distractive, interesante si, a, da, multe
-are creionas love struck
-poti edita frumos imagini
-are un design elegant, desi are un ecran mare
I-Phone4:
-il scapi o data, l-ai pierdut pe viata
-are exact aceleasi aplicatii obisnuite, utilizabile si pe sistemul de utilizare Android folosit de Samsung
-(ceva pozitiv)e mistoo.

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Note:

Ecran: 5.3" super AMOLED. [Are Gorilla Glass, cel mai rezistent ecran la ora actuala]
Camera: 8 mp cu led
Procesor: dual core de 1.4 ghz

iPhone 4:

Ecran: tft touchscreen capacitiv.
Camera: 5 mp cu led
Procesor: iPhone OS 4
-----------------------------------------------------
Astea mi se par aspectele cele mai importante pentru a cumpara un telefon. Eu te sfatuiesc sa alegi Samsung Galaxy Note pentru ca are camera mai buna, procesor mai bun [are Android, intri pe Android Market si gasesti o multime de aplicatii] si un ecran foarte rezistent. dar daca nu iti doresti un ecran asa mare, poti lua iPhone 4 [nu il indragesc foarte multhee hee ] Succes!

| GameMasterDark a răspuns:

Teasi sfatui sati alegi Samsung galaxy Note pentru ca e un telefon performant(tableta si telefon)eu nu contra Iphon-ului4 pentru ca e un telefon slab se blocheaza cand te conectezi la wi-fi! FUNDA

| NutellaN01 a răspuns:

Pai... eu cred ca ar trebuie sa-ti iei un Samsung galaxy s 2 sau un Samsung galaxy note asta este parerea mea, iphone-ul mie mi se pare de fitosi