| tilll a întrebat:

ce conteaza mai mult widowsu sau unitatea centrala? fundabig grin

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Unitatea centrala, clar!

| push2gl a răspuns:

Depinde ce ai in unitate ai ca sa vezi ce widows poti sa-i pui

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ambele laughing)) lol

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Unitatea Centrala

| abstract3D a răspuns:

laughing ba sa va duceti dracu cu windows 7 e mai bun windowsul si dupa unitatea mai bine spus. amandoua

| Baddboy a răspuns:

Unitate normal.
daca nu ai unitate cat de cat nici nu poti sa instalezi un windows. gen xp sau 7
celelate sunt vechi(98, 2000)

| StaceyG a răspuns:

In primul rand conteaza unitatea centrala si dupa aceea windowsul

| Adynna_9523 a răspuns:

Conteazaa foarte mult unitateaa centralaa pentru ca daca ai un pc mai salbutz iti dai seama ca nu potii saa iti bagi vista pentru caa nai sa poti face nimic pe el big grin
Dar lucrurile se schimba atunci cand ai un pc mai bun care sa poata face fata la un windows mai bun si mai (dificil)
Daca cumva ai un pc mai slabutz bagati un xp normal e foarte bun si nu iti cere foarte multe performante de la un pcwinking
SI daca cumva ai un pc mai bun bagati un windows 7 este mai bun decat Vista si cere mai putina performante de la un pcwinking
Deci in concluzie conteazaa mai mult pc pe care il ai si apoii windowsul (Windowsul til alegi in functi de pc pe care il ai)
Sper ca ai inteles ceva din ce ti-am explicat euu big grin Mooolt Noroc big grin

| IonutBest a răspuns:

Salut in primul rand conteaza unitatea centrala si dupa aceea windowsul eu recomand widowsul xp si 7

| DragonRider a răspuns:

Cel mai buna alegere e windows x7 professional da unitatea centrala e mai importanta a da vezi la ce categorii pui intrebarile