| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ce e cu tableta Aakash? Am auzit ca are un pret de in jur de $20... tongue

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Prețul este pentru utilizatorii din India.
http://laptopnews.ro/aakash-tablet-cea-mai-ieftina-tableta-din-lume.html
Pa, pa.

| StefaniaM a răspuns:

E o tableta pentru studentii din India.

| Intruder19 a răspuns:

Este ieftina pentru studentii din india. Daca s-ar importa si in tara noastra ar ajunge la 100 euro.

| AleexNC a răspuns:

Pai aia nu e la noi e la indieni sau pe acolo pe undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AleexNC):

Stiam chestia asta... nu am intrebat de unde sa o cumpar si nici nu am spus pretul in romana. Vroiam detalii tehnice, dar le-am aflat. Chiar nu vad nimic de ras. Oricum stii cum se spune: Rasul e cel mai bun medicament dar daca razi fara motive ai nevoie de medicamentewinking