| infires a întrebat:

Bună.
Ce este mai avantajos : (maxim 1000-1200 lei) un telefon (S.Galaxy y) + tableta (Allview Alldro Speed 2) sau un singur telefon Samsung Galaxy Ace (Plus); sau o singura tableta (Allview Alldro 3 Speed Duo)?

Răspuns Câştigător
| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Buna! Eu zic sa-ti cumperi tableta Allview Alldro 3 Speed Duo. Am si eu! Poti face o multime de lucruri pe ea: Ai jocuri, muzica, internet, poti sa citesti carti, faci poze si multe alte aplicatii. Este ieftina si foarte buna. happy