| Anaa939839393 a întrebat:

Ce firma vi se pare mai ok, Samsung sau Iphone?

11 răspunsuri:
| Roberrt21 a răspuns:

Prefer Samsung, la iphone de foarte multe ori nu puteam da update la telefon, nu ma lăsau ( precizez ca avean iphone 7).

| anagsiwnagisiwowywo9 a răspuns:

Apple

| LPCTSTR a răspuns:

Samsung este o firma, iPhone este un produs.
Deci, sa-mi dau opinia pe firma unuia sau pe produsul X? Nitica coerenta cer si eu.

| zilog a răspuns:

Samsung pentru Romani
Iphone pentru oameni care nu au ce sa faca cu banii

| NotNamed a răspuns:

Samsung clar. Apple te tepuieste peste tot.

| al0o0o0 a răspuns:

IPhone nu e o firma, Apple e, dar eu prefer Apple personal.Acum depinde de ce vrei tu mai exact de la un telefon.

| FlorentinaM20 a răspuns:

La pixeli Samsung e mai bun.Dar prefer iPhone pentru ca am aparate de fotografiat. Telefonul ma ajute in alte probleme care le pot rezolva la un click distanța.

| PainTech a răspuns:

Daca trebuie sa aleg intre Apple si Samsung atunci prefer Samsung.

Totusi nici Samsung nu ma incanta prea tare din diverse motive
Sunt zeci de alte firme (Oppo, Asus, Xiaomi, Huawei, Google (Pixel), etc.) cu modele de diferite caracteristici.

In functie de necesitati, preferinte si buget sigur gasesti un model care ti se potriveste. Pana la urma cumperi telefonul, nu brandul.

| Adry05 a răspuns:

Eu am trecut la Iphone după o viață de Samsung și nu m-aș întoarce la Samsung. Iubesc designul și sistemul de la Iphone și pentru ce fac eu cu un telefon îmi satisface toate nevoile.

| sierra1 a răspuns:

Ce-i aia "ok" când compari 2 branduri?

| Raspundebine1 a răspuns:

Nu am auzit in viata mea de firma iPhone, cred ca e una mai dubioasa sau ceva
Recomand Samsung sau Apple daca ai bani