| emipenet a întrebat:

Ce parere aveti despre acest video
Sa mai continui sa mai fac video-uri ca acela?
https://m.youtube.com/watch?v=flA3g43W5ZU
Spuneti-mi tot ce vreti despre el
Funda celui care imi spune cele mai multe chesti!

7 răspunsuri:
| KenNine a răspuns:

E bun, se vede ca ai muncit mult.Te-ai mai balbait putin, dar nu-i problema se poate rezolva. Unele informatii sunt gresite dar nu-i vina ta. Oricum pe parcus o sa devii din ce in ce mai bun.Continua sa exersezi chiar daca uni te descurajeaza, arata-le ca poti fi mai bun decat ai fost inainte.Te sustin si iti urez succes in continuare.

| DamianTPU a răspuns:

Incearca sa faci o voce care te face mai curios.
Incearca sa vorbesti mai clar si mai repede.
Nu prea m-as pe un canal cu o voce nu foarte bine. "structurata" ca sa zic ceva
Bafta

| ionutborcea a răspuns:

Frate lasate nu-i de tine vocea te strica si in plus esti mic cauta altceva sa faci pe Youtube nu esti bun de top 10 ca sa faci top 10 chesti iti trebuie o voce mai serioasa si mai matura icearca si tu vlog s-au gaming imi pare daca te-ai suparat doar mi-am zis parearea funda?

| emipenet explică (pentru ionutborcea):

Frate vocea pot sa o ingros in audacity nu e problema
macar ai fost sincer

| jonelx6 a răspuns:

La fel, iti sugerez sa mai lucrezi la voce, incearca sa faci exercitii de dictie sa scapi de balbaiala. Cand vorbesti, nu p face ca si cum ai citi la romana, fa-o ca si cum ai povesti o poveste de groaza, incet si cu suspans. Bafta in continuare big grin

| Duduman1996 a răspuns:

Frumos. imi place cum l-ai editat, ai muncit ceva la el. Ai grija sa nu te balabai( uneori te-ai incurcat).Eu zic ca acest video contine multe informatii utile, deci te incurajez sa mai faci.In rest totul e ok.

| emipenet explică (pentru Duduman1996):

Va multumesc tuturor
Promit sa ma straduiesc sa fac si mai bine