| LnT a întrebat:

Buna!

Ce parere aveti despre BlackBerry Curve 9360 Black?

Răspuns Câştigător
| CrissBoom a răspuns:

Buna! Am BlackBerry Curve 9360 Black de vreo doua saptamani cred, functioneaza si arata ireprosabil. Cat despre internet, eu am o optiune cu 4 euro pe Orange Prepay cu internet nelimitat, si pe acest BlackBerry, net-ul merge mai bine ca pe calculator (in unele cazuri). Are nota 10 de la mine.

3 răspunsuri:
| baifrate a răspuns:

Parerea me e ca un blackberyy ii bun numai atunci cand iti activezi si extrapotiunea aia blackberyy sa poti folosi toate functiile lui ..in rest nu.p.s. am BlackBerry si stiu ce inseamnahappy..nu se merita

| CleverAdvisor a răspuns:

Iti recomand BlackBerry Whore 9001.

| 孫燕姿 a răspuns:

Cel mai bun telefon de la BlackBerry mi s-a marut bb curve 8520, acum depinde pentru ce-l folosesti. daca vrei muzica, sms, net, jocuri si sunat, atunci da, 9360 este perfect