| angelinthenight a întrebat:

ce parere aveti despre browserul safari de la apple?
merge la fel ca google chorome si mozilla?

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Eu as opta pentru opera, chiar daca din cate am vazut eu apare ceva grafica ...chipurile interesanta.Pe cand la opera apare un sistem simplu care-ti permite vizualizarea mai multor pagini in timp real in aceiasi fereastra! Tu poti sa-l incerci! Succes!

| jabiilord a răspuns:

Sincer iti recomand Chrome, deoarece este foarte sigur ca browser, super rapid si are si sandbox.
Pentru alte detalii tehnice si/sau tutoriale despre calculatoare: http://www.tutorialepc.ro

| Wehrmacht a răspuns:

Chrome este mai bun si decat opera sau safari.Eu le am pe amandoua si chrome merge mai bine decatt opera sau safari.