| LnT a întrebat:

Buna!

Ce parere aveti despre Nokia E72?

3 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Nu e bun din cauza sistemului de operare.Ia-ti un telefon pe Android, e mult mai bun.La acelasi pret ti-as recomanda:
http://telefonultau.eu/......Black.html
Il am si e suuuuper bun.
Bafta!

| Becanee a răspuns:

Eu am avut si pot sa spun ca a fost foarte bun.

| CapDeCiuperca a răspuns:

Am avut si nu e cine stie ce, adica symbianu e dexpe vremea dinozautilor si nu se face update decat la vreo 3-4 ani nefolositor bineinteles.Raspunde foarte gru la comenzi (de vreo 2-3 ori mai greu decat alea cu sistem propriu)+ca la banii astia iti iei galaxy gio gslaxy mini galXy fit xperia