| MariaMeow a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony Xperia? Cei care si-au achizitionat acest telefon: sunteti multumiti de el? Se compara cu un Samsung?

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Din cate am auzit e foarte bun dar nu se compara cu Samsung.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general telefoanele Sony sunt mai bune ca Samsung am avut din amandoua si la capitolul fotografii, muzica, semnal, Sony e mai bun

| bogdy112_8100 a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai bune telefoane le face Samsung dar daca iti place tie Sony...