| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Ce puteti sa imi spuneți despre internetul pe stick de la digi? M-am gândit sa imi iau unul pentru televizor pentru ca ruterul este in in cealaltă camera (4-5m ) si nu prinde deloc, iar eu pana acum dau hospot cu telefonul.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Traficul lunar e limitat la 10 GB lunar dacă e 4G sau 5 GB dacă e 3G! În concluzie nu merită!
Mai bine îți cumperi un range extender!

| TalentDinPântec a răspuns:

Pai nu mai bine tragi un cablu de la router la TV?

| Alle236 a răspuns (pentru TalentDinPântec):

Pai... eu mai am un tv in camera cu routerul si e conectat prin fir pentru ca acel televizor merge doar prin fir