| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Buna ce să aleg dintre Huawei P8 Lițe, Samsung J5, Vodafone Smart Ultra 6 sau Htc deșire 820? Pe mine m-ar interesează bateria care ține mai mult, camera foto care e mai performanta și să nu aibă lagg..Multumesc!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 820 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7313&idPhone2=6636

Toate cele bune!

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Pe Samsung las scoate direct fiindca are un procesor mult mai slab decat restul. celelalte 3 au procesor identic deci poti spune ca se misca cam la fel de bine. camera foto sa zicem ca sunt cam la fel.la capitolul bateriei, Vodafone smart ultra 6 sta cel mai bine..totusi eu as alege HTC fiindca un HTC e construit mai bine decat chinezeria rebrenduita de la Vodafone. daca doresti zi-mi care e suma ta de bani si poate reusesc sa ma gandesc si la alte obtiuni.

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru ClaudiuM1997):

Aș vrea un telefon cam până în 1.000 Ron.

| ClaudiuM1997 a răspuns (pentru Mihai_Vlad_1998):

Http://www.emag.ro/......D99J7MBBM/ #new_reviews ....asta sau HTC desire 820 :).as alege Lenovo pentru baterie mai mare in rest e cam la fel ca HTC.