| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa ii fac profilului meu de facebook pentru ca cei pe care nu ii am in lista sa nu imi mai vada fotografiile care le-am avut in trecut de profil si tot ce am pe perete? Am selectat sa imi vada postarile doar Prietenii dar am intrat de la un prieten pe care nu il am in lista si imi apar pozele si aproape tot ce am postat.Cum as putea sa schimb acest lucru? Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Valentina036 a răspuns:

Da dar tu te referi la trecut.Asa se face se ia fiecare postare din trecut si se modifica.

2 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Meri la cronologia ta si la fiecare postare linga data postari ai un buton.Dai pe acel buton si o sa iti apara"public, prieteni, doar eu, personalizat etc"si alegi optiunea care o vrei tu.

| Valentina036 a răspuns (pentru Melcul):

Pai am mentionat ca am profilul setat doar pentru prieteni!

| Valentina036 a răspuns (pentru Valentina036):

Da dar tu te referi la trecut.Asa se face se ia fiecare postare din trecut si se modifica.