| 123456789eooo a întrebat:

cei care aveti BlackBerry, cat va tine bateria? eu am un BlackBerry 8520 si unul 9320 si ma tine putin...cam o zi mai stau pe mess sau pe facebook(nu exagerat)... oare asta sa fie "problema"?

3 răspunsuri:
| 20ionel20 a răspuns:

E asa scurta pentru ca poate nu i-ai frmatat bateria la inceput. Daca asa-i acum ii prea tarziu.Alta cauza ar fi folosirea desa a telefonului tu stii.

| 123456789eooo explică (pentru 20ionel20):

Pai l.am descarcat...dar nu pana sa se inchida singur oricum nu mai piteam folosi nimic nici macar sa sun nu puteam si l.am bagat la incarcat inchis dar nu l-am lasat 12 ore sau cat trebuie l.am lasat vreo 10 cam asa...

| 20ionel20 a răspuns (pentru 123456789eooo):

Incearca sa-i schimbi bateria sau du-te la un service