| anonim_4396 a întrebat:

Buna celor din TPU! Am o mica problema cu frecventa memoriei mele, ea este de 333 mHz si am auzit ca se calculeaza ca fiind 667 mHz? Vreau sa cumpar 4gb ram memorie si mi-e teama ca nu va merge. Tipul memoriei mele e DDR2 si am citit pe ceva site ca frecventa de 667 corespunde tipului DDR2.Ma puteti ajuta?
Placa de baza : Hawlett-Packard model : 0A58h

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu ti-am raspuns. Credeam ca te-ai lamurit! Daca te uitai pe raspunsurile mele vedeai ca am multe in domeniu si aveai mai multa incredere.