| Chichi155 a întrebat:

cine are cont pe instagram si ma poate ajuta? pe instagram poti vedea cine iti viziteaza profilul? mai ales daca u sunt logata pe instagram?

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Nu poti vedea cine iti viziteaza profilul, dar poti vedea cine,, te urmarese/follow'' sau cine iti da like.Sunt multe optiuni care urmeaza sa le descoperi, de exemplu sa iti privatizezi contul adica sa iti vada pozele doar persoanele care,, te urmaresc/care te au la follow'' etc. Succees.