| BelieveinMagic a întrebat:

cine are telefon Samsung F250 poate sa ma ajute un piculet? cum as putea sa transfer muzica sau videourile din calculator direct pe cardul de memorie? big grin

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Prin card reader sau cablu de date, cu copy-paste

| Ady00pk a răspuns:

1.Descarci softul: http://samsung-pc-studio.ro.malavida.com/d6616-descarcare-gratuita-windows
2.Afli ce format de videouri citeste telefonul tau, cred ca 3gp si cauti un program gen"avi to 3gp converter" si apoi bagi videourile prin intermediul softului de la punctul 1. La muzica e si mai simplu, muzica sa fie mp3.