| Andra_Maria_Bocanici_2001 a întrebat:

Cine imi poate recomanda si mie niste programe online pentru creare de videoclipuri?

7 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Pentru telefon sau PC?
Doresti sa creezi (si editezi) un fisier video? Sau un slideshow?
Vrei sa il urci pe Youtube sau nu e relevant?

| Andra_Maria_Bocanici_2001 explică (pentru NLS):

Pentru PC. Sa il creez si sa il editez. E tema pentru scoala, pentru TIC mai exact.

| NLS a răspuns (pentru Andra_Maria_Bocanici_2001):

Pentru tehnologia informației (pe vremea mea nu exista materia aceasta), se dau de obicei slide-show-uri ca tema. Aceste slide uri e de obicei așteptat sa le creezi in Microsoft PowerPoint.
Dar dacă vrei un program mixt, și mult mai bun decât acesta, îți recomand photodex proshow producer 9.
Principala lui funcție este crearea de slideshow uri profesionale(poze, text, muzica, video, împreună cu foarte multe efecte. Vreo 3000), și dacă vrei doar film... Poate și asta.
E oricum mai ușor de folosit decât Pinnacle, Sony Vegas sau altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slideshow e foarte bun. Il gasesti pe magazin play

| cdl42002 a răspuns:

Viva video sau video show.

| Paenalte_Alexandru_1997 a răspuns:

HitFilmExpress este destul de bun

| Alexa2018 a răspuns:

Viva Video. Dar cel mai bun este Movavi daca vrei sa editezi