| doareustreet a întrebat:

Buna cine imi poate spune in detaliu ce este un router wireless as vrea sa imi cumpar unu de 800 mps as vrea sa stiu daca se imbunatateste semnalul de la internet de exemplu in casa am semnal maxim pe telefon si cand ajung afara pe banca am foarte slab ma ajuta cu ceva routerul?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai acum de la ce ai semnal wi-fi? De la aragaz? Nu ai de la router?

| doareustreet explică (pentru darrio2007):

Ii o alta chestie de care nu ai auzit tu,, cauta pe gogle sa vezi la ce m.am referitwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru doareustreet):

Puteai spune ce chestie, ca nu-s venit pe aici din varf de munte. Furi semnal cumva de la vecini?

| K0sti a răspuns:

Da, te ajuta Google, trebuie doar sa-l intrebi! Ca nu vrei sa-ti facem noi tutorial aici!