| teiube a întrebat:

Buna cine imi poate spune si mie cum sta treaba cu sincronizarea la iphone 4s am cont pe itunse si banuiesc ca nu mai trebuie sa imi fac si unul pe telefon dar trebuie sa sincronizez telefonul cu internetul sau cum stau lucrurie ca pe forum nu prea am inteles dau funda vreau un raspuns explicit

1 răspuns:
| ashleyy1201 a răspuns:

Trebuie sa instalezi itunes si sa bagi usbul in tel si in calc. apoi trebuie sa te duci undeva la itunes intr o rubrica cu phone sau iphone si sa dai sync