| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sa fac o animatie sau mai precis in ce program as putea face o animatie precum asta: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/db/Emo_f ashion_kid.png ? Daca se poate si un tutorial.

4 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Am mici probleme cu internetul sper sa nu fi postat de 2x
Program : AAA LOGO
imaginea cred ca e facuta chiar cu el :-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"AAA Logo" se numeste , si cred ca poza aia e facuta chiar cu el winking cp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"AAA Logo" se numeste, si cred ca poza aia e facuta chiar cu elwinking cp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"AAA Logo" se numeste , si cred ca poza aia e facuta chiar cu el winking cp