| skumpik_6651 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine? mi-am facut cont pe meebo si de fiecare data cand intru se conecteaza automat dp pc, as vrea sa l dezinstalez dar nu se poate, ce as putea face? Va rog astept raspunsu urgent

Răspuns Câştigător
| The Scout a răspuns:

Start | Run | Msconfig | OK | Tab Startup | Debifeaza meebo sau cum e scris acolo, vezi tu | Ok | Restart | Dupa restart bifeaza casuta si click OK care o sa-ti apara | P-orma Control Panel | Add or Remove Programs | Cauta meebo si dai remove. Eventual o sa porneasca uninstall-ul. Poti trece direct de la Control Panel inainte, partea de dinainte e ca masura de precautie in caz ca Windows iti va spune ca soft-ul e folosit.

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Doar intri in Contro Panel > Add or remove programs > click dreapta pe meebo > uninstall sau cum scrie si gata.atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai bifat sa te logheze automat sau sa te recunoasca automat.debifeaza casuta daca ai facut asa daca nu fii sigura ca dai click pe log out cand iesi nu inchizi pur si simplu pagina

| skumpik_6651 explică:

E ca nu ma lasa sal dezinst oriunde as intra...

| skumpik_6651 explică:

Am rezolvat...multumesc tuturor