| clypa a întrebat:

cine stie sa foloseasca facebook hack?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| pYv a răspuns:

Eu..iti bagi un deget in dos si il "introduci" bine dupa care il "lingi" frumos!

| clypa explică (pentru pYv):

Vorbeste ma frumoswinking

| AndrewBa a răspuns:

Scuze că întreb, dar ce mai face și ăla?

| clypa explică (pentru AndrewBa):

Un program care nu merge, si tu acum o sa te interesezi o sa alfi cu ce se mananca si o sa stai cateva zile pe el si nu o sa rezolvi nimicwinking

| AndrewBa a răspuns (pentru clypa):

Stai liniștit că eu nu folosesc hackuri sau alte tâmpeniiwinking

| clypa explică (pentru AndrewBa):

Mai bine, pentru ca iti pierzi timpul de pomanawinking

| AndrewBa a răspuns (pentru clypa):

Știu. De aceea nici nu folosesc. Pentru că deja am vrut să folosesc un hack pentru L4D2, am dezinstalat antivirusul și am luat un keylogger, și așa mi-am pierdut de 2 ori contul de steam. Aștept mail-ul de la ei cu resetarea parolei din nou... happy
Și nu o să mai folosesc niciodată nici-un cod angry

| Annie30598 a răspuns:

Te-ai gândit să folosești un hacker profesionist pentru a rezolva orice problemă cibernetică, cum ar fi hacking-ul contului bancar, hacking-ul smartphone-urilor și rețelelor sociale, Deblocarea, Accesul la orice cont icloud, Keylogging, Utilizați serviciile oferite de Eazlife98 AT gmail DOT com Aveți garanția unui loc de muncă fără probleme, fără urme, este un hacker bun și fiabil în care puteți avea încredere.