| ViVi a întrebat:

cine stie un antivirus bun?
happy ca am multi virusi in calculator
va rog frumos

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Kaspersky Internet Security imi pare cel mai bun.
http://support.kaspersky.com/ro/kis2009?level=2
alege (build 8. 0. 0. 506 [EXE, 56. 8 MB], ) si ai o luna gratis.asta fiind 2009, apoi dupa 30 d zile poti descarca si varianta KIS2010

| radu75 a răspuns:

Symantec. Eu i-l am de 2 ani si nu am avut probleme deloc, nu am mai facut formatare de cand l-am instalat, doar lucrez cu el o data la 2-3 zile scaneaza bine si nu am treaba. Inconvenientul acestui anti virus e ca e cam mare, deci ocupa spatiu 540mb sre diferenta de toate celelalte care au pana-n 90mb. Dar treaba si-o face klumea

| miauu a răspuns:

Mi-am pos si eu azi avg 9. 0 si il am in pc daca vrei ti-l dau
e bunbig grin

| emanuelf a răspuns:

Avg sau Avira - au si versiune gratuita. Cauta-le pe google.

| Cristina20143 a răspuns:

Avira - eu pe asta il folosesc si nu am treabawinking

| botafogo a răspuns:

Avg Free 9. 0

| droomather a răspuns:

AVG desigur www.avg.com

| Morenita a răspuns:

Avast si il poti lua de aici http://www.avast.com/free-antivirus-download gratis numai ca trebuie sa-ti faci cont pentru a primi licenta.Antivirusul asta il am si eu de un an si merge foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun antivirus este Nortonul.Eu il folosesc si sunt foarte multumita.Este antivirusul care detecteaza virusii din calc de pe orice:CD-uri, fisiere, tot ceea ce primesti pe Messenger, sau prin emal-uri. Ti-l recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comodo internet security free cel mai tare din parcare (are si firewall)

| andreea7520 a răspuns:

NOD32 antivirus system am eu şi este destul de bun, îţi recomand şi ţie dacă ai mulţi viruşi, aşa am păţit şi eu şi antivirusul ăsta mi-a rezolvat toate problemele!

| ametist a răspuns:

Incearca avast antivirus.

http://www.avast.com/free-antivirus-download

| alexcz a răspuns:

AVG Internet Security. din cate stiu eu nu e free dar se poate face. da'mi un pm.