| anonim_4396 a întrebat:

Cineva m-a blocat să nu îi scriu și sa nu ii vad ce poze pune sau în poze etichetate. Ii vad doar postările care își schimba poza de profil sau de coperta. Cum poate sa facă sa ma deblocheze la mesaje și sa ii vad pozele?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu poti face nimic!
Te-a blocat tocmai ca sa nu mai poti sa-i vezi postarile si pozele!
Din pacate, daca nu vrea persoana respectiva sa te deblocheze, nu ai ce sa faci.
Si eu am blocat o gramada de acest fel, care m-au enervat ca-mi comentau la poze, sau ma barfeau.