| Nikican a întrebat:

Cineva m-a sunat cu numar ascuns si stia cine sunt. A zis ca vrea sa ma bata si nu stiu cum pot sai aflu numarul de telefon.Va rog ajutati-ma. Multumesc

7 răspunsuri:
| xSunriseX a răspuns:

Daca esti pe abonament am inteles ca te poti duce l ei [orange.vodafone.etc].daca nu ai abonament.asta e

| venusdoom a răspuns:

Tine l de vorba cel putin un minut apoi suni la politie spui toata povestea si ei il localizeaza ( te avertizez ca te afli intr o zona nesigura numita Romania, asa ca nu stiu daca te baga cineva in seama straight face )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi batea joc de tinewinking dar nu se poate afla numarul scuze

| ioanionel a răspuns:

Cred ca e o simpla gluma, nu mai raspunde la numere private!

| Girldxx a răspuns:

Trebuie sa te duci la Orange/Vodafone/cosmote( pe ce retea esti ).happy

| DarkRoses a răspuns:

O sa-i afli numarul cand vine factura si afiseaza toate numerele cu care ai vorbit.Pana atunci, gandeste-te daca ai avut vreun conflict cu cineva, sau poate a fost o gluma tampita.In orice caz, vorbeste cu parintii.

| ralukss a răspuns:

Avea voce de baiat? sau... poti sa te duci la poltitie sau sa le spui parintilor tai. ei stiu ce e mai bine. si gandeste-te ce dusmani ai. cine nu te lasa an pace. poate fi si colegul tau sau nu stiu oricum bft... funda*? please.