| SkivoRo000 a întrebat:

Cineva mi-a spart contul de Facebook. Mi-a schimbat email-ul nr de telefon si numele. Si nu pot demonstra ca eu sunt nici cu buletinul. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca ti-ai dat nume fals, nu poti demonstra ca-i contul tau, degeaba arati buletinul... odata ce numele contului si datele din FB, nu-s identice cu cele din buletin.

Din pacate, nu te poate ajuta nimeni sa recapeti ceva fals.

| anonimg a răspuns:

Te pot ajuta 5 prieteni care ii aveai in lista ta de prieteni pe Facebook.
Studiaza bine toate aceste sfaturi: https://ro-ro.facebook.com/help/131719720300233/

| cfrtobias a răspuns (pentru anonimg):

Daca nu o avut bagat 5 prieteni sau 3 nu isi poate sparge cont sa le adauge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conturile de Facebook nu se sparg, ci tu ai fost neglijent si ai aratat poate din greseala parola si mailu.