| anonim_4396 a întrebat:

Cineva si-a luat modem internet mobil de la romtelecom. L-a instalat pe un laptop si apoi l-a mai instalat pe inca un alt laptop. cand a bagat modemul la primul laptop nu mai mergea, se conecta dar nu avea acces la conexiune. ce e de facut in cazul asta?

4 răspunsuri:
| Lexon a răspuns:

Dezinstaleaza, reinstaleaza, chestii din astea...

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru Lexon):

A incercat sa dezinstaleze si sa reinstaleze si tot nu merge...modemul asta nu are o adresa unica gen cum e la nextgen MAC`u?

| Ady192 a răspuns:

Mai bine ii suni pe ei si le expleci exact ce problema ai...cat timp ii platesti ai tot dreptul din lume sa le ceri ajutorul...eu mereu ii sun cand am problemehappy

| BlueTroll a răspuns:

Reinstaleaza,nu afecteaza cu nimic daca bagi si pe inca 1000 de laptopuri