| alexya19 a întrebat:

Cn stie de ce imi apare in lista de mess numai id`urile?(nu imi apare cum i-am trecut eu si daca vreau sa schimb nu ma lasa crying )l`am si dezinstalat si instalat din nou dar degeabacrying

Răspuns Câştigător
| kytty a răspuns:

Bunahappy
e posibil sa fie o eroare de server gen(error code: -101) care e cea mai des intalnita...

2 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Stie Hugo:)! Ia ultima versiune de mess(10) Mergi la Messenger(SUS)>Preferences>Appearance dupa care selecteaza ca in imaginea alaturata: >> http://img10.imageshack.us/i/26722337.jpg/

| matt25 a răspuns:

Buna, depinde de versiune. Te sfatuiesc sa folosesti versiunea 8, care desi nu are grafica versiunilor mai noi, este cea mai stabila.