| Viz77 a întrebat:

Contul de Instagram nu mai merge si ma enerveaza. Spune cand incerc sa ma conectez ca trebuie sa resetez parola. Dau "Forgot?", scriu username si aleg email ca nu am numarul si facebook-ul la cont. Spune ca imi trimisa email intru pe el si nu e.

A mai facut odata asa si a mers atunci. Acum nu mai vrea. De ce?

1 răspuns:
| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

O sa dureze ceva pana apare acel email. Uneori vine imediat, at lteori dureaza si 10 minute, dar ce e important e sa nu inchizi pagina. Sper ca ti.am fost de ajutor! PS toti avem preblome cu insta