| Pop_Denisa-violeta_1966 a întrebat:

Bună, contul meu de Instagram a fost spart și a fost schimbată parola dar și emailul.
Când încerc sa schimb parola imi cere codul backup și nu îl am.
Ce pot face? Mai exista vreo șansa să-l recuperez?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

N-ai nici o sansa de recuperare a contului, daca n-ai dat nici o adresa de e-mail sau telefon pentru cod de recuperare.

| Pop_Denisa-violeta_1966 explică (pentru Bula):

E și numărul și emailul doar ca nu îmi vine niciun cod

| Bula a răspuns (pentru Pop_Denisa-violeta_1966):

Inseamna ca, cine ti-a spart codul, a schimbat si e-mail-ul si telefonul.
Pentru a evita asemenea situatii, se foloseste protectia de 3 nivele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este vina dumneavoastra ca nu ati pastrat parolele si codurile cu care v ati facut prima data cont, acum trebuie sa face ti alt cont nou.