| Lauraquestion a întrebat:

Cosmote si Germanos e acelasi lucru? Adica, vreau sa iau un telefon la abonament la Cosmote, si pentru asta dau 3 telefoane vechi pentru acest abonament la Germanos?

4 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Daca sti ce mai intrebi sau vrei sa faci uz de tastatura

| OneBoy a răspuns:

Da.Exact, Te duci la Germanos happy un telefon vechi valoreaza 10 euro adica daca vrei sa-ti cumperi unul nou iti face reducere 10 euro pe telefon. Acum depinde cate telefoane vrei sa dai. Bafta!

| mary94 a răspuns:

Este o pacaleala cu 10 euro pe telefon. Au o baza de date si selecteaza doar anumite telefoane, pe unele nu dau nici 2 lei...si ei pe urma le repun la vanzare ca telefoane sh...