| Miros_Adrian_2001 a întrebat:

Cred ca am o problema cu computer-ul,cand intru pe facebook sau pe alte pagini si vreau sa vad un link, imi apare pagini cu jocuri si cu oferte si de alte feluri.Ce inseamna asta? Sunt virusi? Trebuie sa-mi schimb windows-ul? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Buna.
Nu sunt virusi, sunt doar niste reclame enervante. Descarca aplicatie : AdwCleaner, nu o sa mai ai probleme.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da!

| pufosicaa a răspuns:

Pai da cred ca pot fi virusi sau doar niste reclame, instaleaza-ti adwcleaner daca tot iti apar reclamele insemna ca sunt virusi si trebuie sa iti reinstalezi windows-ul

| Miros_Adrian_2001 explică:

Mersi mult la toti! O sa incerc!