| mmada a întrebat:

Credeti ca as putea pune GPS pe laptop daca am bluetooth?
Daca da... ce soft ar trebuie sa instalez pentru a functiona?

3 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Doar daca iti iei un recever GPS cu conectare prin bluetooth.
Costi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca tu ai gps la telefon nu te poti conecta la laptop si nici invers

| stickere a răspuns:

Salut!AI INCERCAT STICKERELE PENTRU LAPTOP?
Eu am incercat,sunt la al3lea pe laptop.dupa ce il dezlipesc ramane foarte putin

lipici,pe kre il curat cu spirt.ramane impecabil...oricum e bun pentru ca ofera un aspect

placut dar si protejeaza de zgarieturi.kre e interesat de stickere la pretul de 25 lei

(cele mai ieftine de pe piata) la comanda cu ce imagine vreti sau alegeti din galeria mea

contact id: nikelino6@yahoo.com

http://www.okazii.ro/......sebite-la-

comanda.html